Ivo Koníček

Freelance designer

My work

Freelance

Vzorníky papírů Euro Papier Bohemia

Graphics and graphic design

As a freelance graphic designer, I offer you my services, which include not only graphic design but also online marketing, web design, and web development. I create a graphic design fit for your brand or project, always at a reasonable price. Whether you are looking for a graphic designer for an hour or long-term cooperation, I am ready to show you everything I can.

Tvorba webových stránek a UI / UX

Váš web už není, co býval? Eshop neprodává a stránky jsou pomalé? Potřebujete nové firemní či produktové webové stránky? Nabízím vám kompletní tvorbu kvalitních webových stránek s CMS (Wordpress, Joomla, atd.)

Můžeme začít nezávaznou konzultací, kterou nabízím zcela zdarma. Po důkladné analýze vybereme tu správnou formu online prezentace. Pak je čas na webdesign. To znamená, že vypracuju originální grafické návrhy pro váš web a po odsouhlasení se pustím do kódování webu. Na přání vám také pomůžu s obsahem, nafotím fotografie, udělám SEO optimalizaci, případně pomůžu s dalším online marketingem. Rád vás pak naučím, jak se vším správně pracovat.

Webový design a UI
Firemní design

Corporate identity and image

Whether it’s a logo, brand, business card, or entire corporate identity, I will do my best to get the best image for your business. The leaflets must not only look good, but they must contain grammatical and typographic proofreading. Business presentations shouldn’t be just about text and promotional items should match your brand. Everything you sell should be top quality and the same goes for your corporate identity.

Printing and DTP

Do you plan an outdoor advertising campaign and need to create a billboard, CLV (city light vitrine) or poster? Is your big day coming and looking for a wedding invitation? I will make all printed materials from books to stickers fit to your specifications. I always supply well-prepared print data intended for the printer, eventually arranging printing and transport to you.

Vizitky Camilla Flowers

Cooperation

I operate throughout the Czech Republic and I also work with companies in the whole wide world. I focus on the needs of the client and always try to offer the best and mainly functional solution. I offer you a non-binding meeting or consultation, and I will be happy to discuss the possibilities of cooperation with you. I will always give you my opinion or good advice on how best to achieve the desired goal. If you have an interesting project, write to me and we can discuss the details.

Ceník služeb

Abyste si udělali představu o tom, jaké služby nabízím, zde je stručný přehled. Napište mi i v případě, že jste nenašli to, co zrovna hledáte, protože vám určitě vyjdu vstříc. Na vaše přání zajistím tisk a dodání až na vaši adresu.

Tvorba loga

Firemní logo není jen hezký obrázek, logo vypráví příběh vaší značky a stává se tváří firmy. Symbol loga musí být navržen tak, aby dokonale vystihnul vše, co vaše produkty zákazníkům přináší a je doplněn pečlivě vybraným písmem, které podtrhuje celkový dojem.

od 5 000,–

Grafický manuál

Logomanuál vám poradí, jak správně pracovat s logem a naplno využít jeho potenciál. V manuálu je vysvětleno, které varianty loga můžete použít a v jaké situaci. Součástí grafického manuálu mohou být i kompletní pravidla pro celou firemní identitu.

od 7 000,–

Webové stránky

Chcete svým zákazníkům opravdu pomoct? Vytvořte jednoduchý a přehledný profesionální web. Vaše firemní webové stránky musí pracovat rychle a bezchybně. Obsah zákazníky zaujme jen pokud je stručný a poutavý. Poradím vám, jak se vyhnout zbytečným chybám.

od 15 000,–

Webdesign

Význam webdesignu byste rozhodně neměli podceňovat. Každý i ten nejmenší prvek na webu by měl být do detailu promyšlený. Samotné grafice webu by měl předcházet důkladný průzkum, wireframy, funkční prototyp a v ideálním případě také uživatelské testování.

od 5 000,–

Vizitky

Je to úplně obyčejná věc a přesto může vypadat tak neobyčejně. Pokud chcete na schůzce zazářit, tak právě vizitka může být dobrý způsob, jak začít. Je tolik možností, jak být jedinečný a nezapadnout mezi ostatní. Co třeba vybrat nevšední grafický papír?

od 2 000,–

Firemní identita

Firemní image by měla být jednotná. Nezáleží na tom, zda vás zákazníci najdou na internetu, v letáku nebo katalogu, důležité je, aby hned rozpoznali váš brand a pochopili, o co se jedná. Dobrá korporátní identita pomůže lidem si vaši značku zapamatovat.

od 5 000,–

Letáky

Všichni je známe. Letáky jsou všude a jen zřídka nás zaujmou. Základem dobrého letáku je kvalitní a stručný obsah. Ale není to jen o něm. I samotný papír dokáže odvyprávět příběh… nebo ho zašeptat. Jeden promyšlený leták může vydat za celý katalog.

od 1 000,–

Katalog

S pomocí katalogu můžete snadno prezentovat všechny své produkty a to i zákazníkům, kteří vás ještě vůbec neznají. Zařiďte, aby váš katalog byl přehledný a udělejte z listování v něm zážitek. Díky tomu se budou zákazníci k vašemu katalogu rádi vracet.

od 3 000,–

Zobrazit další služby
Načíst další

Billboard

Outdoorové reklamě ještě zdaleka neodzvonilo. Je to vaše příležitost, jak zůstat lidem na očích, i když se zrovna nedívají do mobilu nebo obrazovky počítače. Jednoduchý a poutavý billboard zákazníky osloví a především přitáhne pozornost k vašemu sdělení.

od 2 000,–

CLV CityLight

Při večerní procházce městem vás CityLight zaručeně osloví. Tento svítící reklamní panel doslova přitáhne vaše oči a nenechá vás odejít jen tak bez povšimnutí. Kolemjdoucí vtáhne do děje. CLV se může stát majákem v moři reklamy… když víte jak na to.

od 2 000,–

Kalendář

Kalendář je pro spoustu lidí naprosto nezbytná věc. Znáte snad lepší způsob jak zůstat v kontaktu se svými zákazníky po celý rok? Navíc jim každý měsíc můžete sdělit něco jiného. A když si váš kalendář zákazníci oblíbí, za rok to můžete zopakovat.

od 4 000,–

Webový banner

Internet je plný reklamních bannerů. Jsou na každém rohu. Bannery nás sledují napříč stránkami a nechybí ani na sítích. Byla by škoda toho nevyužít ve váš prospěch, co myslíte? Bannery už dávno nemusí být jen statickým obrázkem. Možností je celá řada.

od 1 000,–

Na nic nečekejte

Vyberte službu, o kterou máte zájem a já se vám brzy ozvu s nabídkou. Jednodušší už to být nemůže.

Be in touch


By submitting the form, you agree to the privacy policy
Back to Top
Send this to a friend