Ceník služeb

Abyste si udělali představu o tom, jaké služby nabízím, zde je stručný přehled. Napište mi i v případě, že jste nenašli to, co zrovna hledáte, protože vám určitě vyjdu vstříc. Na vaše přání zajistím tisk a dodání až na vaši adresu.

Tvorba loga

Firemní logo není jen hezký obrázek, logo vypráví příběh vaší značky a stává se tváří firmy. Symbol loga musí být navržen tak, aby dokonale vystihnul vše, co vaše produkty zákazníkům přináší a je doplněn pečlivě vybraným písmem, které podtrhuje celkový dojem.

od 5 000,–

Grafický manuál

Logomanuál vám poradí, jak správně pracovat s logem a naplno využít jeho potenciál. V manuálu je vysvětleno, které varianty loga můžete použít a v jaké situaci. Součástí grafického manuálu mohou být i kompletní pravidla pro celou firemní identitu.

od 7 000,–

Webové stránky

Chcete svým zákazníkům opravdu pomoct? Vytvořte jednoduchý a přehledný profesionální web. Vaše firemní webové stránky musí pracovat rychle a bezchybně. Obsah zákazníky zaujme jen pokud je stručný a poutavý. Poradím vám, jak se vyhnout zbytečným chybám.

od 15 000,–

Webdesign

Význam webdesignu byste rozhodně neměli podceňovat. Každý i ten nejmenší prvek na webu by měl být do detailu promyšlený. Samotné grafice webu by měl předcházet důkladný průzkum, wireframy, funkční prototyp a v ideálním případě také uživatelské testování.

od 5 000,–

Vizitky

Je to úplně obyčejná věc a přesto může vypadat tak neobyčejně. Pokud chcete na schůzce zazářit, tak právě vizitka může být dobrý způsob, jak začít. Je tolik možností, jak být jedinečný a nezapadnout mezi ostatní. Co třeba vybrat nevšední grafický papír?

od 2 000,–

Firemní identita

Firemní image by měla být jednotná. Nezáleží na tom, zda vás zákazníci najdou na internetu, v letáku nebo katalogu, důležité je, aby hned rozpoznali váš brand a pochopili, o co se jedná. Dobrá korporátní identita pomůže lidem si vaši značku zapamatovat.

od 5 000,–

Letáky

Všichni je známe. Letáky jsou všude a jen zřídka nás zaujmou. Základem dobrého letáku je kvalitní a stručný obsah. Ale není to jen o něm. I samotný papír dokáže odvyprávět příběh… nebo ho zašeptat. Jeden promyšlený leták může vydat za celý katalog.

od 1 000,–

Katalog

S pomocí katalogu můžete snadno prezentovat všechny své produkty a to i zákazníkům, kteří vás ještě vůbec neznají. Zařiďte, aby váš katalog byl přehledný a udělejte z listování v něm zážitek. Díky tomu se budou zákazníci k vašemu katalogu rádi vracet.

od 3 000,–

Billboard

Outdoorové reklamě ještě zdaleka neodzvonilo. Je to vaše příležitost, jak zůstat lidem na očích, i když se zrovna nedívají do mobilu nebo obrazovky počítače. Jednoduchý a poutavý billboard zákazníky osloví a především přitáhne pozornost k vašemu sdělení.

od 2 000,–

CLV CityLight

Při večerní procházce městem vás CityLight zaručeně osloví. Tento svítící reklamní panel doslova přitáhne vaše oči a nenechá vás odejít jen tak bez povšimnutí. Kolemjdoucí vtáhne do děje. CLV se může stát majákem v moři reklamy… když víte jak na to.

od 2 000,–

Kalendář

Kalendář je pro spoustu lidí naprosto nezbytná věc. Znáte snad lepší způsob jak zůstat v kontaktu se svými zákazníky po celý rok? Navíc jim každý měsíc můžete sdělit něco jiného. A když si váš kalendář zákazníci oblíbí, za rok to můžete zopakovat.

od 4 000,–

Webový banner

Internet je plný reklamních bannerů. Jsou na každém rohu. Bannery nás sledují napříč stránkami a nechybí ani na sítích. Byla by škoda toho nevyužít ve váš prospěch, co myslíte? Bannery už dávno nemusí být jen statickým obrázkem. Možností je celá řada.

od 1 000,–

Na nic nečekejte

Vyberte službu, o kterou máte zájem a já se vám brzy ozvu s nabídkou. Jednodušší už to být nemůže.